Mindfulness s Kashou

Mindfulness: umění bytí v přítomné okamžiku, tady a teď:

Skrze praxe vedoucí mysl do přítomnosti a práci s tělem, zvukem a jemnými pohyby se přirozeně naučíme jak být víc v přítomném okamžiku a ovlivňovat svůj nervový systém, stav napětí a uvolnění. Otevřeme nové obzory vnímání reality. Ve společné praxi mindfulness technik 2 -3 denně.

Na co se můžete těšit?

  • Hrátky s dechem
  • Hrátky s nervovým systémem
  • Zvuk a jeho vliv na tělo
  • Přepisování automatických reakcí
  • Rozvíjení laskavosti k sobě i k ostatním

Katarzyna Korda Jedzoková

Jsem… psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, učitelka Mindfulness, máma 3 dětí, milovnice života, nezkrotná bytost.

Dlouhodobě se věnuji využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Současně vedu skupinové tréninky této metody, vyučuji ve výcviku budoucích terapeutů, i v privátní léčebně závislostí.

Do své práce ráda začleňuji terapii dobrodružstvím, prožitkové techniky a práci s tělem. Miluju lidi,  přírodu a pohyb. Má práce je mou vášní i fascinací – je to dobrodružství objevování skrytého potenciálu a rozvíjení vnitřní svobody sebe i ostatních. 

kapitán Petr

Jsem vášnivý a zkušený jachtař, který se jachtingu věnuje od dětství. Mojí hlavní zásadou na moři je bezpečnost a radost. Rád vás zasvětím do tajemství jachtingu a jako milovník vědy a techniky vám rád vysvětlím jeho fyzikální principy.

Vedle vášně pro vědu a výpočty se dlouhodobě věnuji osobnímu rozvoji a vzdělávání, kde jedním z témat osobního rozvoje jsou i metody učení, takže pokud vám něco v učení nejde, pak vám rád pomůžu nalézt pro vás nejvhodnější metodu, nalézt vaši vnitřní motivaci, rád vás provedu metodami přirozeného učení.

Mojí vizí je, aby plavba byla spojená nejen s učením, ale i nalezením nejvhodnější metody učení vycházející z osobnostní a psychologické typologie každého účastníka. To znamená naučit vás „se učit“ v oblastech, v nichž vám to doposud nešlo a ukázat vám, že učení je úžasná zábava a radost.

V oblasti osobního rozvoje je mou vášní pomáhat každému nalézt sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a vnímat každičký detail a okamžik života na plno.

Loď a co je a co není v ceně

  • možnost individuálních přání a podnětů navštívených míst
  • možnost individuálních stravovacích požadavků
  • ubytování v dvoulůžkových kajutách s vlastním WC
  • možnost dalších individuálních přání

cena kurzu: 27.200,- Kč

Kontakt pro registraci na kurz a informace:
Center for Innovative Learning s.r.o.
Svinětice 58, 387 73 Bavorov
tel.: +420 774 021 353, e-mail: registrace@kurzydohloubky.cz

Leták s kompletními informacemi ke stažení:

Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Left
Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Right