Setkání se ženou

Setkání se ženou – Transformativní rituální ženský kruh

Zahojit srdeční bolesti, doplnit „nádrže“ lásky, rozloučit se s minulostí a vykročit v životě směrem, který ladí s ženskou duší …. to vše a mnohem víc je součástí programu SETKÁNÍ SE ŽENOU. S jakou ženou? Se svojí vnitřní ženou, která nejlépe bude vědět, kdy a jak má používat své dary a vnitřní moudrost.


Témata, do kterých doslova vplujeme a hluboce se dotknou duše každé ženy: 

  • Harmonizace vztahů sama se sebou, matkou, otcem a svými dětmi – narozenými i nenarozenými
  • Přijetí silných a slabých stránek
  • Sebeláska a uvědomění a přijetí své vlastní zranitelnosti
  • Doplnění našich vyprázdněných případně nikdy nenaplněných „nádrží“ lásky, touhy, síly
    Jemná a silná žena v nás
    Pohled na životní situace z jiné roviny

Setkání se ženou je jeden z nejsilnějších ženských kruhů, který zůstává i nadále v ženské duši.

Martina Bajerová

Jsem certifikovaná mentorka a učitelka metod přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. Jsem akreditovaná lektorka jógy. Založila jsem jedinečný vzdušný meditační sál YOGA & VISION CENTER v Brně.

Znalosti získávám především ze zahraničí, jsem ve spojení s učením předních světových představitelů v oblasti NATURAL VISION IMPROVEMENT (metod přirozeného zlepšování zraku). Zároveň jsem nositelkou mezinárodně uznávaného certifikátu v metodě FACE YOGA METHOD by FUMIKO TAKATSU a mohu tuto metodu vyučovat po celém světě. Neustále získávám aktuální podněty a inspirace, které přináší uznávaní světoví body-workers a vision-instructors (instruktoři v práci s tělem a zrakem). 

Od roku 2010 působím aktivně jako mentorka a facilitátorka v metodě ONE BRAIN (kineziologie). Vedu individuální a skupinové lekce. 

Pořádám workshopy pro firmy a specializované pracovníky. Jsem zvána jako speaker na různé akce a vzdělávací workshopy a semináře. Tvořím on-line programy s cennými informacemi pro svoji širokou klientelu. Specializuji se na masíže v oblasti hlavy a obličeje a na energetické masáže.

Jsem vděčná máma dvou dětí. Žiji ve šťastném a naplněném partnerství. S úctou se klaním zákonistem vesmíru, světa a duše. Klaním se hluboké moudrosti těla, která sahá za hranice naší mysli.

Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Left
Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Right