Setkání se ženou

SETKÁNÍ SE ŽENOU: TRANSFORMATIVNÍ RITUÁLNÍ ŽENSKÝ KRUH

Zahojit srdeční bolesti, doplnit „nádrže“ lásky, rozloučit se s minulostí a vykročit v životě směrem, který ladí s ženskou duší …. to vše a mnohem víc je součástí programu SETKÁNÍ SE ŽENOU. S jakou ženou? Se svojí vnitřní ženou, která nejlépe bude vědět, kdy a jak má používat své dary a vnitřní moudrost.

 • Témata, do kterých doslova vplujeme a hluboce se dotknou duše každé ženy: 
 • Harmonizace vztahů sama se sebou, matkou, otcem a svými dětmi – narozenými i nenarozenými
 • Přijetí silných a slabých stránek
 • Sebeláska a uvědomění a přijetí své vlastní zranitelnosti
 • Doplnění našich vyprázdněných případně nikdy nenaplněných „nádrží“ lásky, touhy, síly
  Jemná a silná žena v nás
 • Pohled na životní situace z jiné roviny

Setkání se ženou je jeden z nejsilnějších ženských kruhů, který zůstává i nadále v ženské duši.

Martina Bajerová

Jsem certifikovaná mentorka a učitelka metod přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. Jsem akreditovaná lektorka jógy. Založila jsem jedinečný vzdušný meditační sál YOGA & VISION CENTER v Brně.

Znalosti získávám především ze zahraničí, jsem ve spojení s učením předních světových představitelů v oblasti NATURAL VISION IMPROVEMENT (metod přirozeného zlepšování zraku). Zároveň jsem nositelkou mezinárodně uznávaného certifikátu v metodě FACE YOGA METHOD by FUMIKO TAKATSU a mohu tuto metodu vyučovat po celém světě. Neustále získávám aktuální podněty a inspirace, které přináší uznávaní světoví body-workers a vision-instructors (instruktoři v práci s tělem a zrakem). 

Od roku 2010 působím aktivně jako mentorka a facilitátorka v metodě ONE BRAIN (kineziologie). Vedu individuální a skupinové lekce. 

Pořádám workshopy pro firmy a specializované pracovníky. Jsem zvána jako speaker na různé akce a vzdělávací workshopy a semináře. Tvořím on-line programy s cennými informacemi pro svoji širokou klientelu. Specializuji se na masíže v oblasti hlavy a obličeje a na energetické masáže.

Jsem vděčná máma dvou dětí. Žiji ve šťastném a naplněném partnerství. S úctou se klaním zákonistem vesmíru, světa a duše. Klaním se hluboké moudrosti těla, která sahá za hranice naší mysli.

kapitán Petr

Jsem vášnivý a zkušený jachtař, který se jachtingu věnuje od dětství. Mojí hlavní zásadou na moři je bezpečnost a radost. Rád vás zasvětím do tajemství jachtingu a jako milovník vědy a techniky vám rád vysvětlím jeho fyzikální principy.

Vedle vášně pro vědu a výpočty se dlouhodobě věnuji osobnímu rozvoji a vzdělávání, kde jedním z témat osobního rozvoje jsou i metody učení, takže pokud vám něco v učení nejde, pak vám rád pomůžu nalézt pro vás nejvhodnější metodu, nalézt vaši vnitřní motivaci, rád vás provedu metodami přirozeného učení.

Mojí vizí je, aby plavba byla spojená nejen s učením, ale i nalezením nejvhodnější metody učení vycházející z osobnostní a psychologické typologie každého účastníka. To znamená naučit vás „se učit“ v oblastech, v nichž vám to doposud nešlo a ukázat vám, že učení je úžasná zábava a radost.

V oblasti osobního rozvoje je mou vášní pomáhat každému nalézt sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a vnímat každičký detail a okamžik života na plno.

Loď a co je a co není v ceně

 • možnost individuálních přání a podnětů navštívených míst
 • možnost individuálních stravovacích požadavků
 • ubytování v dvoulůžkových kajutách s vlastním WC
 • možnost dalších individuálních přání

cena kurzu: 32.400,- Kč

Kontakt pro registraci na kurz a informace:
Center for Innovative Learning s.r.o.
Svinětice 58, 387 73 Bavorov
tel.: +420 774 021 353, e-mail: registrace@kurzydohloubky.cz

Leták s kompletními informacemi ke stažení:

Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Left
Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Right