Cestou jógy k sobě

Cesta k vnitřnímu probuzení na plavbě Sardinii

Drazí a milí přátelé,

je nám nesmírnou ctí pozvat vás na výjimečnou plavbu, která vás provede mistrovstvím umění jógy a přinese vám hlubší spojení s vlastním já.

Bude to týden plný oživení, zklidnění a otevření se novým možnostem a praktikám, jak se spojit se svou vnitřní esencí a s ostatními.

Vyrážíme 22.9. 2023 mikrobusem

a dobrodružství začne v přístavu Olbia, kde se nalodíme 23.9.2023 na naše luxusní plavidlo, které bude naším společným domovem po celý týden, kdy budeme nejenže prozkoumávat nádherná místa Sardinie, zažívat překrásné pláže a objevovat její tajemná zákoutí, ale budeme také odhalovat sílu jógy, která nám pomůže nalézt rovnováhu mezi tělem, myslí a duší.

Prohloubíme svůj dech a propojíme se s vnitřními zdroji energie, které jsou  úzce spojené s moudrostí naších těl.

Konečný návrat je společně mikrobusem dne 1.10.2023.

A co všechno na vás čeká?

Týden naplněný rozkvětem vaší bytosti, prohloubením vědomí a návratem k vnitřní harmonii. Během kurzu se budeme věnovat jógovým praktikám, dechovým cvičením a prozkoumávání těla prostřednictvím různých technik a přístupů. Jóga nám nabízí cestu k propojení mysli, těla a duše, zatímco dech nám umožňuje prohloubit naši přítomnost a otevřít se novým zkušenostem. Vhodně vyvážené cvičení těla a svobodného intuitivního tance nám zase umožňuje objevovat sílu, flexibilitu s celkovou vitalitu a krásu

Tato plavba je určena všem, bez ohledu na úroveň zkušeností s jógou, dechem nebo cvičením těla.

Naše úžasná zkušená instruktorka MiriAm bude s vámi po celou dobu, abyste získali taky i individuální podporu a vedení.

Program se může měnit intuitivně dle potřeb a energie skupiny, dle chuti a počasí. Respektujeme svobodnou volbu každého z účastníků se případně i nezúčastnit programu a „jen“ se kochat krásami Sardinie a jachtingem.

MiriAm Miroslava Bauz

Jsem na cestě a vím, že občas podporu potřebuji a vítám. A tak to dělám. Podporuji a provázím lidi k žité svobodě těla, mysli, duše, k žité autenticitě.

Na lekcích, workshopech a retreatech jógy pro dospělé od roku 2014,
s dětmi jóguji v jejich školách a školkách, na letních táborech a sportovních  soustředěních od roku 2015.

Na osobních setkáních, sezeních holisticky provázím lidi na cestě k žité autenticitě syntézou psychoterapie a spirituality. Psychoterapií, vědomým dotekem, jóga terapií, aromaterapií, muzikoterapií, konstelačními a tantrickými technikami podporuji v obtížných situacích vašeho života. Vítám také mladistvé s rodiči či bez nich.

Při svobodném tanci žen a mužů v kruhu pravidelně jednou za měsíc.

Facilitací OSHO aktivních meditací.

Jógovou praxí se synchronizuje mé tělo, mysl, duše – harmonizuji se s tím, co je. Vnímám v těle místa spojená s tématy k řešení z našeho prožívání. Často spojená s uloženou potlačenou či jinak neprožitou emocí. Dechem vedenými asánami tato místa uvolnuji. Dech je zásadním činitelem v mé jógové, terapeutické i taneční praxi. Dechová cvičení, vizualizace, jóga nidra (hluboký jógický spánek) a ten úžasný pocit živosti a čerstvosti a radosti a klidu jsou aspekty motivující nás všechny k cestě jógy.

Kapitán Petr

Jsem vášnivý a zkušený jachtař, který se jachtingu věnuje od dětství. Mojí hlavní zásadou na moři je bezpečnost a radost. Rád vás zasvětím do tajemství jachtingu a jako milovník vědy a techniky vám rád vysvětlím jeho fyzikální principy.

Vedle vášně pro vědu a výpočty se dlouhodobě věnuji osobnímu rozvoji a vzdělávání, kde jedním z témat osobního rozvoje jsou i metody učení, takže pokud vám něco v učení nejde, pak vám rád pomůžu nalézt pro vás nejvhodnější metodu, nalézt vaši vnitřní motivaci, rád vás provedu metodami přirozeného učení.

Mojí vizí je, aby plavba byla spojená nejen s učením, ale i nalezením nejvhodnější metody učení vycházející z osobnostní a psychologické typologie každého účastníka. To znamená naučit vás „se učit“ v oblastech, v nichž vám to doposud nešlo a ukázat vám, že učení je úžasná zábava a radost.

V oblasti osobního rozvoje je mou vášní pomáhat každému nalézt sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a vnímat každičký detail a okamžik života na plno.

Loď a co je a co není v ceně

možnost individuálních přání a podnětů navštívených míst
možnost individuálních stravovacích požadavků
ubytování v dvoulůžkových kajutách s vlastním WC
možnost dalších individuálních přání

cena kurzu: 34.100,- Kč

Kontakt pro registraci na kurz a informace:
Center for Innovative Learning s.r.o.
Svinětice 58, 387 73 Bavorov
tel.: +420 774 021 353, e-mail: registrace@kurzydohloubky.cz

Leták ke stažení:

Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Left
Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Right