Angličtina s Klárou

Angličtina na lodi s Klárou

– rozšiřování slovní zásoby s lehkostí a hravostí

– odbourávání limitů blokujících používání cizího jazyka

– učení hrou

– bude vás to bavit

Jak bude vypadat kurz Angličtiny na jachtě?

– kdykoliv na palubě, když kotvíme, mluvíme jen anglicky (tzn. ráno/dopoledne před vyplutím) a odpoledne/navečer, po zakotvení.

 – každý den absolvujeme 1x-2x 60 min skupinové hodiny angličtiny na palubě (zaměřujeme se především na aktivity k rozšiřování slovní zásoby a podpoře plynulého slovního projevu v angličtině, hrajeme hry)

– je to zábavné, hravé a interaktivní

– mimo výše zmíněné, můžeme mluvit i procvičovat individuálně i v menších skupinkách cokoli je třeba a kdykoli je chuť a nálada

– jde o jedinečný koncept, kdy jste obklopeni angličtinou a užíváte si neopakovatelné prostředí jachty a krásného Egejského moře

kdy máte od angličtiny pauzu a užíváte si plachtění po Kykladských ostrovech? V době, kdy plujeme (cca 3-4 hodiny denně)

Klára Ubryová

Klára má více než 18 let zkušeností (nejen) z korporátního prostředí jako lektorka angličtiny. Se skupinovými kurzy, kde studenti/účastníci mají různé úrovně angličtiny má zkušenosti a dokáže s nimi bez problémů pracovat. Pokud to situace vyžaduje, ‚přepíná‘ mezi jednotlivými účastníky dle jejich úrovně angličtiny. Studenti se ve svém mluveném projevu nemusí nikomu přizpůsobovat a ‚snižovat‘ svou úroveň, tak aby jim ostatní rozuměli.

Takový společný čas totiž funguje na principu tzv. malotřídky – studenti s nižší úrovní se podvědomě i vědomě učí od těch s vyšší úrovní. Ti pak mohou (ale nemusí) v rámci komunikace v celé skupině těm s nižší úrovní např. lecos vysvětlit. Tím si upevňují a rozvíjí svoje znalosti.

V Klářiných kurzech a teambuildingových eventech věční začátečníci nebo mírně pokročilí pod jejím vedením hrají hry a komunikují s pokročilými a vždy je to pro všechny obohacující.

Tento princip výborně funguje u všech.

Kdy a kde

Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Left
Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Right