Hudební lázně

Vojta Violinist & Myrith je pár a hudební duo.

Vojta je šumavský rodák, multiinstrumentalista, který procestoval svět a postupně rozšiřoval svou hudební sestavu nástrojů tak, aby dokázal lidem co nejvíce zprostředkovat své skladby, melodie, tóny jeho srdce. Jeho nejoblíbenější nástroje, které vás budou po celý týden provázet, jsou housle, didgeridoo, flétny, řecké buzuki, djembe a jiné perkuse,
handpan a další…

Myrith je průvodkyně do hlubin duše a na lodi vás bude provázet svým zpěvem, kytarou a hrou na perkuse. Její písně s kytarou vás pohladí a skrze workshop otvírání hlasu můžete probádat váš potenciál a zažít hlubší propojení se sebou a se svou pravou podstatou.

V neděli se budeme na Hudebních lázních koupat v tónech a vy budete mít skvělou příležitost k relaxaci a zároveň meditaci, kde vás bude provázet hudba tvořená v přítomném okamžiku. Léčivý zvuk didgeridoo, šamanských bubnů, fléten, houslí a dalších hudebních nástrojů vám poskytne prostor pro integraci dosavadních zážitků, usebrání se a otevření se novým vhledům a zkušenostem.

V pondělí Vám Myrith zahraje své písně s kytarou a s Vojtovým doprovodem a večer se otevře prostor pro společné hraní.

V úterý přijde a řadu workshop „Otevři se svému hlasu“, kde se zapojíme společně do hlubší práce s hlasem a ukážeme si, jak se nebát se projevit zpěvem, i když se cítíte, jakože neumíte zpívat. Završíme to společnou improvizací.

Ve středu se otevře prostor pro tanec na lodi. Zazní koncert hudby ve stylu keltské, ethno a world music v podání Vojty a Myrith na všechny jejich nástroje.

Ve čtvrtek se sladíme ve společném jamu (hudební improvizaci) na nejrůznější nástroje, podle toho, jak se každému bude chtít a stvoříme hudbu tak, jak k nám bude přicházet.

Pátek završíme koncertem na pevnině v místní taverně.

Kapitán – Petr

Jsem vášnivý a snad i zkušený jachtař, který se jachtingu věnuje od dětství. Mojí hlavní zásadou na moři je bezpečnost a radost. Rád vás zasvětím do tajemství jachtingu a jako milovník vědy a techniky vám rád vysvětlím jeho fyzikální principy.

Vedle vášně pro vědu a výpočty se dlouhodobě věnuji osobnímu rozvoji a vzdělávání, kde jedním z témat osobního rozvoje jsou i metody učení, takže pokud vám něco v učení nejde, pak vám rád pomůžu nalézt pro vás nejvhodnější metodu, nalézt vaši vnitřní motivaci, rád vás provedu metodami přirozeného učení.

Mojí vizí je, aby plavba byla spojená nejen s učením, ale i nalezením nejvhodnější metody učení vycházející z osobnostní a psychologické typologie každého účastníka. To znamená naučit vás „se učit“ v oblastech, v nichž vám to doposud nešlo a ukázat vám, že učení je úžasná zábava a radost.

V oblasti osobního rozvoje je mou vášní pomáhat každému nalézt sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a vnímat každičký detail a okamžik života na plno.

Loď a co je a co není v ceně

možnost individuálních přání a podnětů navštívených míst
možnost individuálních stravovacích požadavků
ubytování v dvoulůžkových kajutách s vlastním WC
možnost dalších individuálních přání

cena kurzu: 35.100,- Kč

Kontakt pro registraci na kurz a informace:
Center for Innovative Learning s.r.o.
Svinětice 58, 387 73 Bavorov
tel.: +420 774 021 353, e-mail: registrace@kurzydohloubky.cz

Leták ke stažení

Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Left
Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Right