Zpět do srdce s Katkou na Sardinii

Zpět do srdce s Katkou na Sardinii

Dopřejte si zažít sedm dní na luxusní plachetnici s All Inclusive s jedinečnou atmosférou, poznávat každý den nová místa, zátoky, pláže a útesy, užívat si slunce, moře a vítr, léčivé vibrace melodií pod vedením Katky a Petra … budeme zažívat dechberoucí západy a východy slunce … je i možnost se nechat zasvětit do tajů jachtingu, vychutnávat si skvělou kuchyni, čerstvé plody středomoří, tak jestli chceš prožít doslova moře zažitků a vyrazit na nevšední cestu, nebo i dovolenou pojeď s námi na Sardinii. Vyrazíme mikrobusem 8.9. a naloďujeme se od 9.9.2023 s návratem dne 17.9.2023. A co všechno na nás čeká?

Celkem 6 lekcí (cca 2-3h/den) propojující všechny složky TĚLO – MYSL – DUŠE:

Budeme mít lekce KOUČOVACÍ, věnované práci na sobě. Získáte nástroje pro (sebe)koučinkovou praxi a naučíte
se jednoduché pomůcky pro zkvalitnění vašeho života. Zjistíme, proč se vám v určité životní oblasti nedaří, odhalíme příčiny možných problémů a limitujících nastavení. Pomohu vám pochopit souvislosti tohoto nastavení s tím, co se vám v životě děje a nejspíš stále opakuje. Půjdeme do hloubky, přímo ke kořenům.

A nejvíc se oddáme lekcím na PRÁCI s TĚLEM a EMOCEMI. Předám vám jednoduché nástroje k uvolňování napětí z těla pro každodenní využití. Zjistíte, co se v těle děje, když emoce potlačujeme. Proč si některé zakazujeme,
či se jich bojíme nebo je naopak nezvládáme a vybuchujeme jako papiňák. Zvědomíme si (rozklíčujeme), jak to máte s jejich vnímáním a prožíváním právě vy… Osvobodíte se od starých nastavení. Naučíte se své emoce pochopit, přijmout a uvolnit. Pomocí speciálních technik nashromážděné potlačené emoce VYPLAVÍME. Rozproudíme „zaseknutou“ ŽIVOTNÍ ENERGII !

Budete více DŮVĚŘOVAT SVÉMU TĚLU, POCITŮM A POTŘEBÁM.

Program se může měnit intuitivně dle potřeb a energie skupiny, dle chuti a počasí. Respektujeme svobodnou volbu každého z účastníků se případně i nezúčastnit programu a „jen“ se kochat krásami Sardinie a jachtingem.

Katka Líbalová

Katka je celostní transformační koučka a průvodkyně na cestě osobního růstu. Ve své práci spojuje koučovací a terapeutickou složku. Jako certifikovaný kouč nachází příčinu problémů, bloky a nezdravá nastavení.
Motivuje a stanovuje akční kroky. Jako terapeut pomáhá uvolnit traumatické zážitky a rozpustit z podvědomí bolesti, strachy a vinu, jež klienty roky tíží a brzdí, aniž si to mnohdy uvědomují. Ráda ve vizualizacích pracuje s vnitřním dítětem a jeho uzdravováním.

Dále se věnuje práci s TĚLEM a EMOCEMI, jejich pochopením, přijetím a uvolněním pomocí speciálních technik. Její přístup je celostní a systematický, sjednocuje všechny složky TĚLO – MYSL – DUŠE.

Ve své práci propojuje školu a metody Lucie Königové (mentorka, lektorka koučinku, autorka), Dorothe Trassl (zakladatelka metody E-motion by DT, psycholožka, učitelka jógy) a Brandon Bays (tvůrce techniky Cesta, autorka).

Osobnímu rozvoji se věnuje 10 let. Je nejen její „prací“, ale i vášní a koníčkem.

kapitán Petr

Jsem vášnivý a snad i zkušený jachtař, který se jachtingu věnuje od dětství. Mojí hlavní zásadou na moři je bezpečnost a radost. Rád vás zasvětím do tajemství jachtingu a jako milovník vědy a techniky vám rád vysvětlím jeho fyzikální principy.

Vedle vášně pro vědu a výpočty se dlouhodobě věnuji osobnímu rozvoji a vzdělávání, kde jedním z témat osobního rozvoje jsou i metody učení, takže pokud vám něco v učení nejde, pak vám rád pomůžu nalézt pro vás nejvhodnější metodu, nalézt vaši vnitřní motivaci, rád vás provedu metodami přirozeného učení.

Mojí vizí je, aby plavba byla spojená nejen s učením, ale i nalezením nejvhodnější metody učení vycházející z osobnostní a psychologické typologie každého účastníka. To znamená naučit vás „se učit“ v oblastech, v nichž vám to doposud nešlo a ukázat vám, že učení je úžasná zábava a radost.

V oblasti osobního rozvoje je mou vášní pomáhat každému nalézt sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a vnímat každičký detail a okamžik života na plno.

Loď a co je a co není v ceně

možnost individuálních přání a podnětů navštívených míst
možnost individuálních stravovacích požadavků
ubytování v dvoulůžkových kajutách s vlastním WC
možnost dalších individuálních přání

cena kurzu: 28.600,- Kč

Kontakt pro registraci na kurz a informace:
Center for Innovative Learning s.r.o.
Svinětice 58, 387 73 Bavorov
tel.: +420 774 021 353, e-mail: registrace@kurzydohloubky.cz

leták ke stažení:

Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Left
Please configure Admin Panel -> Appearance -> Widgets -> SubFooter Right